باربری ولیعصر متخصص اسباب کشی و حمل بار در تهران | اتوبار ولیعصر

باربری ولیعصر ( یکی از شعبات شرکت باربری شهری ) در خیابان ولیعصر تهران و محله های اطراف آماده خدمت رسانی به شماست و هر زمان که نیاز باربری و حمل بار داشتید کافی است که با شماره های باربری و اتوبار ولیعصر تماس بگیرید و همکاران وظیفه شناس ما به صورت شبانه روزی در اختیار شما هستند .

شماره باربری ولیعصر در تهران : ۲۲۹۱۲۱۰۲-۰۲۱

باربری ولیعصر :

باربری و اتوبار ولیعصر در خیابان ولیعصر تهران یکی از شعبات شرکت باربری شهری می باشد که به صورت شبانه روزی محدوده ولی عصر را پوشش می دهد و هر زمان ه نیاز به بست هبندی لوازم منزل و یا حمل بار داشتید کافیست که با شماره های باربری ولی عصر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی کنند .

باربری ولیعصر با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در زمینه حمل بار و اتوبار در تهران بهترین خدمات را به شما همشهریان عزیز ارائه می کند و یکی از منصف ترین و مطمئن ترین باربری های تهران می باشد که زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند .  خدمات اتوبار ولیعصر از بسته بندی لوازم گرفته تا چیدمان در محل مقصد است .

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

شعبه باربری شیخ بهایی

انواع خدمات باربری ولیعصر در تهران :

  1. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  2. حمل بار ار تهران به شهرستان در باربری ولیعصر تهران
  3. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  4. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها
  5. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
  6. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  7. دارای بهترین و جدیدترین ابزار جهت باربری ولیعصر
  8. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  9. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

همان طور که در لیست بالا مشاهده می کندی خدمات باربری و اتوبار ولیعصر زیاد است  و بصورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته این خدمات را به شما عرضه می کند و یکی از خدمات ویژه باربری ولیعصر بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا این کار را انجام می دهیم .

برای تماس با باربری ولی عصر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و همین طور می توانید از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید و سوالات خود را از مشاوران بپرسید :

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شعبه باربری فردوسی

مطمئن ترین باربری ولیعصر تهران :

چون باربری ولیعصر زیر نظر اتحادیه کار می کند ، یکی از مطمئن ترین و منصف ترین باربری های تهران هستیم که با کادری مجرب و وظیفه شناس به شما خدمت رسانی می کنیم  و  نرخ کرایه ها و تعرفه های باربری ولیعصر بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و همه تلاش ما در این مجموعه حمل بار و حمل اثاثیه منزل کسب رضایت شماست .

باربری ولیعصر خدمات متنوعی هم چون : حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، حمل جهیزیه عروس ، بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری را ارائه می کند و برای هر کدام از این خدمات از بهترین ابزار روز دنیا و بهترین افراد استفاده می کند .

خلاصه
User Rating
5 based on 3 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری ولیعصر,
تهران - خیابان ولیعصر, Telephone No.02122912102
منطقه
تهران - خیابان ولیعصر
توضیحات
باربری ولیعصر در خیابان ولیعصر تهران و محله های اطراف آماده خدمت رسانی به شماست و هر زمان که نیاز باربری و حمل بار داشتید کافی است که با شماره های باربری و اتوبار ولیعصر
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :