باربری شیخ بهایی بسته بندی لوازم و حمل بار 88795721 | اتوبار شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی ( یکی از شعبات شرکت باربری شهری ) در خیابان شیخ بهایی تهران آماده ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان و … به صورت شبانه روزی است و هر زمان که نیاز به باربری داشتید کافی است با شماره های باربری و اتوبار شیخ بهایی تماس بگیرید .

شماره های باربری شیخ بهایی در تهران : ۸۸۷۹۵۷۲۱-۰۲۱

باربری شیخ بهایی

باربری و اتوبار شیخ بهایی یکی از شعبات شرکت باربری شهری می باشد که در محله و محدوده شیخ بهایی فعالیت می کند و به صورت شبانه روزی با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا به همشهریان تهرانی خدمت رسانی می کند و با استفاده از کارگران و همکاران مجرب ارائه کننده بهترین خدمات به شما هستیم . برای سفارش خدمات باربری شیخ بهایی کافی است با شماره های ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شعبه باربری ونک

خدمات باربری شیخ بهایی در تهران :

  • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
  • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
  • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
  • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
  • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، بابل رپ ، استرج رپ

یکی از خدمات ویژه باربری محدوده شیخ بهایی بسته بندی لوازم منزل و بسته بندی وسایل اداری و شرکتی می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار و به وسیله کارگران وظیفه شناس این خدمات را ارئه می کنیم و برای سفارش بسته بندی لوازم کافی است که با شماره های باربری شیخ بهایی تماس بگیرید .

آشنایی بیش تر با محله شیخ بهایی تهران :

میدان شیخ بهایی و در محله ونک تهران قرار دارد . در سال‌های اخیر حوالی میدان به محلی برای کار برخی صنایع ، مانند آژانس‌های تبلیغاتی ، مراکز خرید لوکس و ساختمان‌های اداری تبدیل شده‌ است . منطقه شیخ بهایی به خاطر قرار گرفتن در کنار یکی از معروفترین دانشگاه‌های کشور یعنی دانشگاه دخترانه الزهرا شهرت دارد. همچنین اطراف میدان نمایشگاه‌ها و گالری‌های فراوانی وجود دارند. شرکت ملی نفت و گاز نیز دو دفتر مرکزی در کنار این میدان دارد .

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

شعبه باربری بهشتی

شرکت حمل بار و باربری شیخ بهایی :

شرکت اتوبار شیخ بهایی در محله شیخ بهایی تهران که یکی از بهترین باربری هاست که با بیش از بیست سال سابقه کار در حوزه حمل بار و بسته بندی لوازم به شما خدمت رسانی می کند و هدف و تلاش ما در باربری و اتوبار شیخ بهایی کسب رضایت تک تک مشتریانمان است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می دهیم و از بهترین پرسنل و بهترین ابزار استفاده می کنیم .

تمام نرخ کرایه ها و تعرفه ای باربری منطقه شیخ بهایی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و باربری ما یکی از منصف ترین باربری هاست که بهترین خدمات را ارائه می کند و یکی از مطمئن ترین باربری ها می باشیم .

در ادامه عکس های زیر را مشاهده که چند تا از نمونه کارهای ما هستند که در حین بسته بندی لوازم منزل گرفته شده است :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

خلاصه
User Rating
5 based on 4 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری شیخ بهایی,
تهران - میدان ونک - میدان شیخ بهایی, Telephone No.02188795721
منطقه
باربری منطقه شیخ بهایی
توضیحات
باربری شیخ بهایی در خیابان شیخ بهایی تهران آماده ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان و ... به صورت شبانه رو
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :