باربری ستارخان تهران حمل بار و حمل اثاثیه منزل با ارائه بهترین کیفیت باربری | اتوبار ستارخان

باربری ستارخان ( یکی از شعبات شرکت باربری شهری می باشد ) در خیابان ستارخان تهران ارائه کننده خدمات باربری و اتوبار از قبیل : حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل بار از تهران به شهرستان و … می باشد و به صورت شبانه روزی در این منطقه فعالیت می کند برای سفارش باربری و اتوبار کافی است که با شماره های باربری و اتوبار ستارخان تماس بگیرید .

باربری ستارخان

اتوبار و باربری ستارخان تهران یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری شهری تهران می باشد که به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل خدمات باربری و اتوبار را به همشهریان عزیز ارائه می کند با استفاده از ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل متنوعی که در اختیاز باربری ستارخان می باشد در سریع ترین زمان بهترین خدمات باربری و اتوبار را به شما ارائه می کنیم .

باربری ستارخان از ۰ تا ۱۰۰ باربری و اسباب کشی در کنار شماست یعنی از مرحله بسته بندی تا چیدمان در محل مقصد می تواند به شما کمک رسانی بکند . باربری ستارخان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین باربری تهران می باشد که با استفاده جدیدترین تجهیزات روز دنیا و کارگران مجرب و وظیفه شناس به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند .

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

تعرفه باربری ستارخان تهران

همه کرایه ها و تعرفه های باربری و اتوبار ستارخان بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و یکی از ارزان ترین باربری ستارخان هستیم که بهترین خدمات باربری و بسته بندی لوازم منزل را به شما ارائه می کنیم و همه تلاش و کوشش ما در باربری ستارخان کسب رضایت ۱۰۰ درصدی شما همشهریان تهرانی می باشد و در این راه همه تلاش خود را با استفاده از ارائه بهترین خدمات به شما انجام می دهیم .

برای اطلاع دقیق از کرایه باربری ستارخان کافی است که با شماره های زیر تماس بگیرید و قیمت را بپرسید همچنین می توانید برای مشاوره رایگان هم از این شماره های اتوبار ستارخان استفاده کنید و سوالات و مشکلات خود را در مورد اسباب کشی و بسته بندی لوازم از همکاران مجرب ما بپرسید و هم چنین نکاتی را هم در مورد باربری و بسته بندی یاد بگیرید .

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شعبه باربری فلسطین

لیست خدمات باربری و اتوبار ستارخان

در لیست زیر می توانید خدمات و سرویس هایی که توسط باربری ستارخان ارائه می شود را ملاحضه می کنید و اگر به هر کدام از این سرویس ها که نیاز داشتید کافی است که با شماره های تماس باربری و اتوبار ستارخان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید ، همکاران ما در باربری و حمل بار ستارخان به صورت شبانه روزی ارائه کننده بهترین خدمات به شما هستند .

  • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
  • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
  • حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان ها
  • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها
  • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ

بسته بندی لوازم منزل در باربری ستارخان

از دیگر خدمات و سرویس هایی که باربری ستارخان در تهران ارائه می کند بسته بندی لوازم و وسایل منزل به صورت کاملاً حرفه ای می باشد و با استفاده از بسته بندی باربری و اتوبار ستارخان دیگر وسایل شما نمی شکند و یا دچار رنگ پریدگی نمی شوند چون ما با استفاده از بهترین بهترین تجهیزات بسته بندی لوازم و به وسیله افراد زحمت کش و وظیفه شناس این کار بسته بندی لوازم را انجام می دهیم .

اگر شما هم قصد اسباب کشی دارید و یا می خواهید لوازم اداره و یا شرکت را حمل و جابه جا نمایید و در این بین نیاز بسته بندی دارید می توانید با باربری ستارخان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید و ما هم کار بسته بندی را انجام می دهیم هم کار حمل بار و حمل اثاثیه چون باربری و اتوبار ستارخان از ۰ تا ۱۰۰ باربری و اتوبار در کنار شماست .

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

تبلیغ : از شعبه باربری کشاورز هم دیدن فرمایید . 

شعبه باربری یوسف آباد

خلاصه
User Rating
5 based on 2 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری ستارخان,
تهران - خیابان ستارخان, Telephone No.02188795721
منطقه
تهران - خیابان ستارخان
توضیحات
باربری ستارخان در خیابان ستارخان تهران ارائه کننده خدمات باربری و اتوبار از قبیل : حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل بار از تهران به شهرستان و ... می باشد و به صورت شبانه روزی
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :