باربری فلسطین حمل انواع بار و حمل اثاثیه منزل در تهران | اتوبار فلسطین

حمل بار و باربری فلسطین ( یکی از شعبات شرکت باربری شهری ) در میدان فلسطین تهران ارائه کننده بهترین خدمات باربری و حمل بار می باشد که به صورت باربری شبانه روزی در تهران فعالیت می کند و هر زمان از شبانه روز که خواستید می توانید با اتوبار فلسطین تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید .

تعرفه باربری فلسطین تهران

باربری فلسطین یکی از منصف ترین و بهترین باربری های تهران می باشد که همه تعرفه ها و کرایه های این شرکت باربری بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و همه تلاش ما در این باربری فلسطین کسب رضایت تک تک مشتریانمان است و هم چنین این را هم در نظر میگیریم که با توجه به وضع اقتصادی فشار زیادی به شما وارد نشود .

شماره تماس باربری فلسطین تهران :

برای تماس با باربری فلسطین کافی است که شماره های زیر را لمس کنید و به راحتی با شماره های باربری و اتوبار فلسطین تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید .

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳ 

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شماره های باربری و اتوبار در تهران

در صورت تماس با شماره باربری در فلسطین می توانید از مشاوره رایگان باربری و اتوبار فلسطین استفاده کنید و سوالات خود را از مشاوران ما بپرسید و نکاتی را هم در مورد باربری و حمل و بسته بندی وسایل یاد بگیرید .

خدمات باربری و اتوبار فلسطین در تهران

لیست زیر را که مشاهده می کنید خدماتی است که باربری فلسطین در میدان فلسطین تهران به صورت شبانه روزی حتی در روز های تعطیل ان ها را ارائه می کند و به هر کدام از این خدمات که نیاز داشتید کافی است که با شماره های باربری فلسطین تماس بگیرید .

 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • حمل انواع بار و حمل اثاثیه منزل در میدان فلسطین تهران
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ

باربری فلسطین

باربری فلسطین یکی از شعبات شرکت باربری شهری تهران می باشد که به صورت شبانه روزی در میدان فلسطین تهران فعالیت می کند و همه نوع خدماتی را در حوزه باربری و حمل بار به هموطنان عزیز ارائه می کند و همه خیابان ها و محله های اطراف فلسطین را پوشش می دهد و در هر زمانی که نیاز به باربری و اتوبار فلسطین داشته باشید کافی است که با شماره های باربری فلسطین تماس بگیردی و سفارش خود را ثبت بکنید .

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

شعبه باربری یوسف آباد

باربری فلسطین یکی از قدیمی ترین باربری های تهران می باشد که با سابقه ای طولانی در حوزه باربری و بست هبندی لوازم منزل اقدام به ارائه خدمات باربری واتوبار در شهر تهران می نماید . این شرکت باربری فلسطین دارای انواع ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل می باشد که مجهز به خدمات باربری و حمل بار می باشد و با استفاده کارگران مجرب و آموزش دیده بهترین خدمات را به شما ارائه می کنیم .

آشنای با خیابان فلسطین تهران :

خیابان فلسطین که در قدیم به نام خیابان کاخ مشهور بوده است این خیابان در محدوده منطقه ۶ و منطقه ۱۱ تهران قرار دارد . تا پیش از انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ ، در مجاورت این خیابان فلسطین ، سفارت اسرائیل در تهران قرار داشت . پس از انقلاب اسلامی ایران ساختمان سفارت اسرائیل در اختیار سازمان آزادی‌ بخش فلسطین قرار داده شد و نام خیابان و میدان کاخ نیز به فلسطین تغییر پیدا کرد .

خلاصه
User Rating
5 based on 2 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری فلسطین,
تهران - خیابان فلسطین, Telephone No.02122912102
منطقه
تهران - خیابان فلسطین
توضیحات
حمل بار و باربری فلسطین در میدان فلسطین تهران ارائه کننده بهترین خدمات باربری و حمل بار می باشد که به صورت باربری شبانه روزی در تهران فعالیت می کند و هر زمان از شبا
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


 1. حمل اثاثیه منزل شهری گفت:

  باربری فلسطین حمل انواع بار و حمل اثاثیه منزل در تهران عالیه من راضی بودم