باربری بخارست تهران - تلفن باربری : 22912102-021

باربری بخارست تهران ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری شهری ) در منطقه بخارست یکی از بهترین باربری ها می باشد که خدمات متنوعی را به همشهریان عزیز ارائه می کند و خدمات ما شامل : بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار و اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل بار به شهرستان و … است که اتوبار بخارست در سریع ترین زمان و به صورت شبانه روزی می باشد .

برای سفارش باربری بخارست در محدوده بخارست کافیست با شماره های باربری و اتوبار بخارست تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید تا در سریع ترین زمان در محل حاضر می شویم و به شما خدمت رسانی می کنیم .

شماره تلفن باربری بخارست در تهران :

برای تماس با باربری بخارست می توانید از شماره های زیر استفاده بکنید و سفارش خود ر اثبت بکنید یا برای چند هفته بعد باربری و حمل بار خود را رزرو بکنید :

۰۲۱-۲۲۹۱۲۱۰۲  |  ۰۲۱-۸۸۷۹۵۷۲۱

۰۹۱۲۰۲۲۵۸۵۶  |  ۰۹۱۹۷۰۳۲۵۰۶

باربری بخارست

باربری بخارست در منطقه بخارست خدمات متنوعی را برای شما همشریان عزیز ارائه می کند که در ادامه بیش تر با آن ها آشنا خواهید شد ، ما در باربری و اتوبار بخارست از به روزترین ابزار روز دنیا استفاده می کنیم و همه کارکنان باربری بخارست در کار خود متخصص هستند .

باربری و اتوبار بخارست به صورت شبانه روزی است .

همان طور که در سطر اول ذکر کردیم باربری بخارست یکی از مناطقی است زیر نظر شرکت باربری شهری فعالیت می کند ، باربری شهری تقریباً همه مناطق تهران زا پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که نیاز به باربری داشتید با شماره های ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان در محل حاضر شویم و به شما خدمت رسانی کنیم .

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

خدمات باربری بخارست تهران :

 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
 • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی در باربری بخارست
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در اتوبار بخارست
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری

خدمات و سرویس دهی باربری و اتوبار بخارست متنوع است و همه این خدمات برای این است که رضایت شما همشهریان عزیز را کسب کنیم .

تعرفه باربری بخارست :

همه کرایه ها و نرخ های باربری بخارست بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و همه تلاش ما در مجموع باربری و اتوبار بخارست کسب رضایت شماست . برای اطلاع دقیق از قیمت باربری بخارست با شماره های باربری و اتوبار بخارست تماس بگیرید .

ماشین های حمل بار و اتوبار بخارست

باربری و حمل بار بخارست دارای انواع ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل است و به هر ماشینی که برای حمل بار و اسباب کشی نیاز داشته باشید می توانید ماشین مورد نشر خود را سفارش دهید و همکاران ما با ماشین های مجهز در سریع ترین زمان در محل حاضر خواهند شد .

ماشین های باربری بخارست شامل : وانت بار ، نیسان ، خاور ، کامیون ، کامیونت است و همه این ماشین ها مجهز هستند و در سریع ترین زمان از مسیر های کم ترافیم و خلوت بار شما را انتقال خواهند داد .

تبلیغ : از شعبه باربری ستارخان دیدن فرمایید !!!!

خلاصه
User Rating
5 based on 6 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری بخارست,
خیابان بخارست, Telephone No.021-22912102
منطقه
تهران - خیابان بخارست
توضیحات
باربری بخارست تهران ( یکی از مناطق باربری شهری ) در منطقه بخارست یکی از بهترین باربری ها می باشد که خدمات متنوعی را به همشهریان عزیز ارائه می کند و خدمات ما شامل : بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار و اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل بار به شهرستان و ...
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :