باربری آفریقا بهترین در اسباب کشی و بسته بندی لوازم تلفن: 88795721

باربری آفریقا ( زیر نظر شرکت باربری شهری ) در خیابان افریقا تهران بهترین خدمات را به همشهریان خود ارائه میکند . باربری و اتوبار افریقا آماده پذیرش سفارشات شما به صورت شبانه روزی است . برای ثبت سفارشات خود با شماره های زیر تماس بگیرید .

شماره تلفن باربری آفریقا

برای تماس با باربری افریقا و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید ، همکاران و مشاوران ما به صورت شبانه روزی و بیست و چهار ساعته اماده پاسخگویی به شا هستند : برای ارتباط راحت تر بر روی شماره ها کلیک بکنید :

۰۲۱-۸۸۷۹۵۷۲۱
۰۲۱-۲۲۹۱۲۱۰۲ 

باربری آفریقا

باربری و اتوبار آفریقا زیر نظر شرکت باربری شهری فعالیت می کند . این باربری آفریقا در خیابان افریقا و منطقه آفریقا فعالیت می کند و اگر در این منطقه و مناطق اطراف نیز به باربری و حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی داشتید کافی است که با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید .

باربری آفریقا بار دارای انواع ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل است که به جدیدترین تجهیزات روز مجهز شده اند و می توانند هر گونه بار و اثاثیه را جا به جا نمایند . باربری افریقا دارای سابقه ای طولانی است و زیر نظر اتحادیه کار می کند . هم چنین باربری تهران به شهرستان را نیز انجام می دهیم .

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

شعبه باربری شیخ بهایی 

بسته بندی لوازم در باربری افریقا

از دیگر خدمات ویژه ای که باربری و حمل بار افریقا تهران با مشتریان خود ارائه می کند ، بسته بندی لوازم در خانه مشتری می باشد . باربری و اتوبار افریقا از ابتدای حمل بار و حمل اثاثیه در کنار شماست تا مرحله چیدمان . باربری افریقا با استفاده از جدیدترین ابزار های روز دنیا می تواند همه وسایل شما را بسته بندی بکند . مانند بسته بندی لوازم آشپزخانه و بقیه لوازم .

در لیست زیر شما می توانید خدمات باربری آفریقا بار را در حوزه بسته بندی لوازم منزل مشاهده بکنید :

  1. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدید ترین ابزار روز دنیا
  2. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار) در باربری آفریقا
  3. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
  4. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز
  5. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

تبلیغ : از شعبه باربری قیطریه دیدن فرمایید !!!

خلاصه
User Rating
4.5 based on 3 votes
نوع سرویس
باربری افریقا
Provider Name
باربری آفریقا,
تهران - خیابان افریقا, Telephone No.02188795721
منطقه
تهران - خیابان افریقا
توضیحات
باربری آفریقا ( زیر نظر شرکت باربری شهری ) در خیابان افریقا تهران بهترین خدمات را به همشهریان خود ارائه میکند . باربری و اتوبار افریقا آماده پذیرش سفارشات شما به صورت شبا
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :