شرکت باربری تهران - تلفن حمل و نقل : 88795721 | باربری شهری

شرکت باربری شهری تهران یکی از منصف ترین و متخصص ترین شرکت باربری تهران می باشد که به صورت شبانه روزی با استفاده از بهترین و خوش اخلاق ترین پرسنل اقدام به خدمت رسانی در همه نقاط تهران می کند و برای سفارش باربری و اتوبار تهران کافی است که به شماره های باربری شهری زنگ بزنید .

شماره شرکت باربری تهران : برای تماس گرفتن کافی است که شماره های زیر را لمس کنید

۰۲۱-۸۸۷۹۵۷۲۱
۰۲۱-۲۲۹۱۲۱۰۲

شرکت باربری تهران

شرکت باربری شهری تهران یکی از شرکت های حمل و نقل می باشد که به صورت شبانه روزی همه نقاط تهران را پوشش می دهد و با سابقه ای بیش از ۲۰ سال اقدام به ارائه خدماتی مانند : حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، بسته بندی لوازم منزل ، اسباب کشی ، حمل جهیزیه عروس و … می کند و همه نوع ماشینی در مجموعه باربری شهری موجود می باشد .

برای سفارش باربری و اتوبار کافی است که با شماره های موجود در سایت باربری شهری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما خدمت رسانی بکنند . شرکت باربری تهران یکی از شرکت های معتبر است که زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و مطمئن باشید که کار خود را به یک شرکت با سابقه و توانمند می سپارید .

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

شعبه باربری سهروردی 

شرکت اتوبار تهران

شرکت باربری تهران خدمات مختلفی را به شما همشهریان تهرانی ارائه می کند که در لیست زیر می توانید این خدمات را ببینید و در صورتی که به هر کدام از این خدمات نیاز داشتید کافی است که با شماره های باربری و اتوبار شهری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تمام این خدمات به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته ارائه می شود .

  • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
  • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
  • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
  • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها
  • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ

شماره تماس شرکت باربری تهران

با استفاده از شماره های زیر می توانید با شرکت حمل بار تهران تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید ویا اگر نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و بهصورت رایگان از شماره های باربری شهری تهران استفاده کنید :

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شعبه باربری سئول

شرکت باربری تهران به شهرستان

یکی از خدمات ویژه ای که شرکت اتوبار تهران ارائه می کند حمل بار از تهران به شهرستان ها است که با استفاده از ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل این کار را انجام می دهیم و اگر باری دارید یا می خواهید به شهرستان اسباب کشی کنید کافی است که با شماره باربری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما به صورت شبانه روزی به شما خدمت رسانی بکنند .

اگر می خواهید از تهران به شهرستان ها اسباب کشی ، حمل بار ، حمل لوازم اداری و … را انجام دهید شرکت ما در خدمت شماست و به همه شهرستان های ایران ارائه خدمت می کند و با پرسنل زحمت کش خود بهترین خدمات را به شما ارائه میکند .

تعرفه ها و کرایه های باربری شهری تهران

همه خدمات و تعرفه های شرکت باربری شهری بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و همه تلاش ما در مجموعه باربری شهری تهران کسب رضایت شماست و یکی از منصف ترین باربری های تهران می باشیم که شرایط مشتریانمان را در نظر می گیریم و با توجه به این شرایط اقتصادی فشار زیادی به وارد نشود .

بسته بندی لوازم در تهران

یکی دیگر از خدمات ویژه و حرفه ای که شرکت باربری تهران ارائه می کند بسته بندی لوازم در خانه مشتری می باشد . با توجه به این که شرکت باربری شهری همه مناطق تهران را پوشش می دهد در هر منطقه و محله ای از تهران که قرار داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات شرکت ما استفاده کنید .

باربری شهری تهران با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و به وسیله همکاران وظیفه شناس خود همه وسایل منزل و لوازم اداری را بسته بندی می کند تا در حین اسباب کشی و حمل اثاثیه هیچ صدمه ای به وسایل شما وارد نشود و همه لوازم شما سالم بمانند و یک باربری و حمل بار خوب و خوشی داشته باشید . در ادامه چند نمونه از عکس های بسته بندی شرکت باربری شهری تهران را مشاهده می کنید :

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

تبلیغ » از شعبه باربری جردن دیدن فرمایید !!!!

خلاصه
User Rating
5 based on 1 votes
نوع سرویس
شرکت باربری تهران
Provider Name
شرکت باربری تهران,
تهران, Telephone No.02188795721
منطقه
تهران
توضیحات
شرکت باربری شهری تهران یکی از منصف ترین و متخصص ترین شرکت باربری تهران می باشد که بصورت شبانه روزی با استفاده از بهترین و خوش اخلاق ترین پرسنل اقدام به خدمت
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :