باربری کردستان بهترین و مطمئن ترین باربری - تلفن: 22912102 | اتوبار کردستان

باربری کردستان ( یکی از شعبات شرکت باربری شهری ) در منطقه کردستان تهران آماده حمل بار و حمل اثاثیه منزل به بهترین شکل با استفاده از بهترین افراد و بهترین وسیله هاست . باربری و اتوبار کردستان به صورت شبانه روز در ۷ روز هفته آماده خدمت راسنی به شما همشهریان عزیز می باشد و برای سفارش باربری و حمل بار کافی است که با شماره های باربری کردستان تماس بگیرید .

شماره تلفن باربری کردستان :

برای تماس با شرکت باربری کردستان کافی است که با شماره های باربری کردستان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و همکاران مجرب ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند . برای تماس راحت تر کافی است که روی شماره ها کلیک بکنید .

۰۲۱-۸۸۷۹۵۷۲۱
۰۲۱-۲۲۹۱۲۱۰۲

باربری کردستان

باربری و اتوبار کردستان زیر نظر شرکت باربری شهری تهران آماده خدمت رسانی به شما است این شرکت باربری با بیش از ۲۰ سال سابقه کاری بهترین خدمات را در کنار بهترین قیمت را به شما عرضه می کند . هم چنین اتوبار کردستان دارای انواع ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل می باشد که به امکانات روز مجهز هستند .

باربری کردستان دارای کارگران و پرسنل زحمت کش و آموزش دیده است که می تواند اثاثیه منزل ما را به بهترین شکل از مرحله بسته بندی تا چدما انجام دهد و خاطره یک باربری و حمل اثاثیه خوبی را در ذهن شما به یادگار بگذارد .

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

خدمات باربری کردستان

خدمات و سرویس هایی که باربری و اتوبار کردستان تهران ارائه می کند همه این خدمات با کم ترین قیمت و به صورت شبانه روزی ارائه می شود و برای سفارش باربری و حمل بار و حمل اثاثیه منزل در محدوده کردستان کافی است که با شماره های باربری کردستان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید و هم چنین از مشاوره رایگان اتوبار کردستان استفاده بکنید و اطلاعات خود را بالا ببرید :

  • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
  • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
  • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها
  • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
  • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  • حمل بار از تهران به شهرستان ها
  • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری و حمل بار
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ

تبلیغ : از شعبه باربری شیخ بهایی دیدن فرمایید !!!!

خلاصه
User Rating
5 based on 3 votes
نوع سرویس
باربری
Provider Name
باربری کردستان,
تهران - منطقه کردستان, Telephone No.02122912102
منطقه
کردستان
توضیحات
باربری کردستان ( یکی از شعبات شرکت باربری شهری ) در منطقه کردستان تهران آماده حمل بار و حمل اثایه منزل به بهترین شکل با استفاده از بهترین افراد و بهترین وسیله هاست . باربری و اتوبار کردستان به صورت شبانه روز
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :