باربری سبلان متخصص اسباب کشی و حمل بار در شرق تهران | اتوبار سبلان

باربری سبلان ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری شهری ) در منطقه سبلان می باشد که به صورت شبانه روزی انواع خدمات باربری و اتوبار را به شما همشهریان عزیز ارائه می کنیم و در صورت نیاز به خدمات ما کافی است که با شماره های باربری سبلان تماس بگیرید .

شماره تماس باربری سبلان :   ۸۸۷۹۵۷۲۱-۰۲۱  |  ۲۲۹۱۲۱۰۲-۰۲۱

باربری سبلان

باربری در محله سبلان یکی از مناطقی است که زیر نظر شرکت باربری شهری بصورت ۲۴ ساعته پوشش داده می شود و هر زمان که نیاز به خدمات : بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل مبلمان ، اسباب کشی و حمل بار به شهرستان کافی است که با شماره های باربری سبلان تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان کارهای شما را انجام دهیم .

باربری سبلان در منطقه سبلان یکی از بهترین باربری هاست که سعی می کند بهترین خدمات را به ما همشهریان عزیز ارائه بکند و رضایت شما را کسب بکند تا در آینده نیز خدمات خود را از ما بخواهید و برای به دست اوردن مشتریانمان از بهترین ابزار و بهترین افراد استفاده می کنیم :

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

شعبه باربری جردن

بسته بندی لوازم در  باربری سبلان  :

علاوه بر حمل بار و حمل اثاثیه منزل یکی از خدمات ویژه باربری سبلان تهران بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و به وسیله افراد متخصص این کار را انجام می دهیم و وسایل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی می کنیم تا از خسارت های احتمالی بکاهیم و یک باربری شیرینی را برای شما به ارمغان بیاوریم تا خستگی ناشی از باربری و حمل بار از تنتان بیرون بیایید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر با باربری کردستان  تماس بگیرید

در این جا چند نمونه از عکس های بسته بندی لوازم منزل را مشاهده بفرمایید که در حین بسته بندی در منزل مشتری گرفته شده است و در صورت نیاز به بسته بندی لوازم منزل کافی است که با شماره های باربری و اتوبار سبلان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات ما استفاده بکنید .

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

خدمات باربری سبلان تهران :

  1. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  2. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
  3. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  4. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
  5. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  6. بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
  7. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  8. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ

در آخر هم شما شماره های باربری سبلان تهران را مشاهده می کنید که می تواندید با این شماره ها تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران مجرب و وظیفه شناس ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی بکنند :

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شماره های باربری و اتوبار در تهران

شعبه باربری عباس آباد

چرا باربری شهری

اتوبار و باربری شهری تهران در ابتدای سال ۱۳۸۰ کار خود را با هدف ارائه خدمات باربری و بسته بندی آغاز کرد و با به خدمت گرفتن افراد متخصص و وظیفه شناس به همراه ناوگان حمل بار مانند : کامیون ، کامیونت ، نیسان ، وانت بار سعی کرده است که تمام نقاط تهران را پوشش دهد یعنی خدمات باربری شهری منحصر به یک منطقه نمی باشد و تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهد .

همشهریان تهرانی در هر منطقه ای از تهران با شماره های باربری شهری تماس بگیرند همکاران ما در سریع ترین زمان به آن ها خدمت رسانی خواهند کرد .

 

 

خلاصه
User Rating
5 based on 2 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری سبلان,
تهران - سبلان, Telephone No.02188795721
منطقه
تهران - سبلان
توضیحات
باربری سبلان در منطقه سبلان می باشد که به صورت شبانه روزی انواع خدمات باربری و اتوبار را به شما همشهریان عزیز ارائه می کنیم و در صورت نیاز به خدمات ما کافی ا
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :