باربری جلفا در خیابان جلفا تهران - تلفن باربری: 22912102 | اتوبار جلفا

باربری جلفا ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری شهری ) در خیابان جلفا و منطقه های اطراف به ارائه خدمت می پردازد و هر زمانی که نیاز به باربری و اتوبار جلفا داشتید می توانید با شماره های شرکت ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند .

باربری جلفا به صورت شبانه روزی است .

باربری جلفا یکی از بهترین و قدیمی ترین باربری ها می باشد که با استفاده ار جدیدترین ابزار روز دنیا به ارائه خدمت می پردازد و خدمات متوعی را اراده می کند مانند : بسته بندی در منزل مشتری ، حمل بار و اسباب کشی ، حمل بار از تهران به شهرستان ، حمل جهیزیه عروس ، حمل بار به صورت VIP ، باربری بین شهری تهران  و … است .

شماره باربری جلفا در تهران :

۰۲۱-۲۲۹۱۲۱۰۲  |  ۰۲۱-۸۸۷۹۵۷۲۱

۰۹۱۲۰۲۲۵۸۵۶  |  ۰۹۱۹۷۰۳۲۵۰۶

اگر نیاز به باربری و حمل بار دارید می توانید با شماره های باربری جلفا تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل مورد نظر حاضر می شوند و به شما خدمت رسانی می کنند .

همان طور که در سطر اول این پست گفته شد باربری جلفا یکی از مناطقی است که زیر نظر شرکت باربری شهری فعالیت می کند ، باربری و اتوبار شهری به صورت شبانه روزی تعداد زیادی از مناطق تهران را پوشش می دهد و هر زمان که نیاز به باربری واتوبار داشتید با شماره های باربری شهری تماس بگیرید .

شماره تماس باربری شهری تهران

شماره تماس باربری شهری تهران

شعبه باربری گیشا

خدمات باربری جلفا تهران :

  • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • حمل بار از تهران به شهرستان
  • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
  • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، بابل رپ ، استرج رپ
  • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
  • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
  • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
  • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ

شعبه باربری مرزداران

بسته بندی اتوباربری جلفا

یکی از خدمات ویژه باربری و اتوبار جلفا بسته بندی لوازم و سایل منزل و شرکت ها می باشد که با استفاده از جدیدترین ابزار این کار را انجام می دهیم و با استفاده از ماشین خای حمل بار مجهز ان ها را به نقطه مورد نظر شما حمل می کنیم .

بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد  ،  استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی و ابزار جدید دیگری که کمک می کنند یک بسته بندی عالی را برای شما انجام دهیم .

کرایه باربری جلفا تهران :

برای اطلاع از نرخ کرایه ای باربری و اتوبار جلفا کافی است که با شماره ای باربری جلفا تماس بگیرید و از مشاوران ما بپرسید و چون قیمت ها بستگی به مکان مورد نظر دارد باید شرایطتتون رو بگید تا همکاران ما هم قیمتی را که اتحادیه محاسبه کرده است را به شما اعلام کند .

همان طور که گفتم تمام کرایه ها و تعرفه های باربری و اتوبار جلفا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و همه تلاش ما کسب رضایت تک تک مشتریانمان است .  پس به ما در مجموعه باربری جلفا اعتماد کنید و همین الان با شماره های ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

 

خلاصه
User Rating
5 based on 2 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری جلفا,
تهران - خیابان جلفا, Telephone No.02122912102
منطقه
تهران - خیابان جلفا
توضیحات
باربر جلفا در خیابان جلفا و منطقه های اطراف به ارائه خدمت می پردازد و هر زمانی که نیاز به باربری و اتوبار جلفا داشتید می توانید با شماره های شرکت ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :